Prensiplerimiz

Önce Güven…

Sistem Kalite ve Danışmanlık Firması olarak her şeyin güvenle başladığına inanır. Yasal sorumlulukları ve müşterisine olan sorumluluk duygusu nedeniyle ilgili uluslararası standartlara uyararak güvenirliğini daima korur.

1999 yılında çıktığımız yolda daima çözüm odaklı çalışma prensibi benimsemiş, İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Eskişehir ve daha pek çok ilde ofis açmayı başarmıştır. Çözüm ortaklarıyla birlikte belgelendirme ve danışmanlık sürecini hızlı ve güvenilir bir şekilde yürütmekte ve takibini sağlamaktadır.

Çözüm Odaklı

Belgelendirme, danışmanlık ve eğitimin her dalında ayrı ayrı uzmanlaşmış ve tecrübe kazanmış ekibimiz tüm kalite belgelendirme ve danışmanlık sürecinde size destek vermekte ve karmaşık sistemlerin sizi yormadan çözüme kavuşturmaktadır.

Memnuniyet

Müşterilerimizin memnuniyetine oldukça özen göstermekte gerektiğinde müşterilerimize memnuniyet anketi yaparak hizmet kalitemizin ölçülür olmasını sağlamaktayız.

Müşteri Bilgilendirme

Talebe göre tarafımızda takip edilen işler konusunda tam, doğru ve eksiksiz raporlamalar verilmekte, gerekli görüldüğünden kurum bünyesinde toplantılar yapılmaktadır.

Eğitim

Danışmalık konusunda gelişmelere yakından takip edilerek çalışanlarımıza eğitim yoluyla bilgilendirme sağlanmaktadır.

Gizlilik

Sizlere daha müşterilerimize hizmet verebilmek için kullanmış olduğumuz CRM, Web Sitemiz ve Santrallerimiz yasal ve yönetmelik uyarınca gerekli tüm şartlara uymakta ve müşterilerimizin her çeşit bilgi ve belgeleri gizli tutularak itina ile saklanmaktadır.

Uzman Ekibimiz

Farklı hizmet türleri için ayrı ayrı departmanlar ve bu departmanlarda müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için alanında uzmanlaşmış personellerimiz ile hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkartmaktayız.