İşinizin takibini söz verdiği gibi yapan, müşterisine doğru bilgi ile kazanan ve memnuniyetini sağlayan bir firmadır.

Sistem Kalite Belgelendirme ve Danışmanlık şirketimiz, firmalara kalite bilincinin oluşturulması konusunda 1999’dan bu yana sektörde uzman mühendisler ve deneyimli ekibi ile birlikte danışmanlık ve eğitim hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde mevcut ofisleri aracılığıyla çok sayıda farklı sektördeki kuruluşlara profesyonel destek sağlamış; firmaların sistemli ve verimli çalışma ortamlarının oluşturulmasına ve nitelikli hizmetin sunulabilmesine destek olmuştur. 

Kurumsallaşmak ve büyümek isteyen firmalar için Yönetim Sistemleri, Kalite Belgelendirme ve Danışmanlık, denetim, gözetim ve eğitim hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Neden Sistem Kalite

Kurumsal

Farklı sektörlerde kendini kanıtlamış, marka değeri taşıyan pek çok firmaya bilgi ve tecrübesi ile yol göstermiş kurumsal bir Danışmanlık ve Eğitim firmasıdır.

Yenilikçi

Hizmet alanımızı genişletmek ve müşterilerimizin isteklerine yanıt vermek için her geçen gün teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz.

Çözüm Odaklı

Belgelendirme süreci sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşur, dokümantasyon ve diğer işler titiz bir çalışmayla firma adına yapılır.

Güvenilir

Danışmanlık hizmeti için firmamıza başvurduktan sonra, bilgileriniz onayınız olmadığı sürece bu bilgilere kimse ulaşamaz. Hizmet verirken ve sonrasında gizliliğe riayet ediyoruz..

Dürüst

İşinizin takibini söz verdiği gibi yapan, müşterisine doğru bilgi ile kazanan ve memnuniyetini sağlayan bir firmadır.

Gereçekçi ve Ulaşılabilir
Hedefler

Gerçekçi ve ulaşılabilir hedef doğrultusunda planlar yapıyor, müşteri ihtiyacı doğrultusunda gerçekçi hedefler koyup işimizi vaktinde teslim ediyoruz.

Uluslararası Bir Firmayız

 

Dünya pazarlarında daha etkin olarak yer alabilmesi ve rekabet ortamında adını daha güçlü duyurabilmesi, ürün ve hizmet kalitesini arttırabilmesi amacıyla başta Almanya ve Rusya olmak üzere farklı ülkelerdeki ofisleri ile faaliyet göstermekte ve geniş bir müşteri kesimine hizmet vermektedir. Kuruluşumuz dünyanın herhangi bir yerindeki şirketlere ve kuruluşlara sertifika sağlayabilir.

Hizmet ve performans yönetimi konusunda kalitelerini artırmayı hedefleyen kuruluşların gelişimine katkı sağlamayı ve hedeflerine ulaşırken, başarılarına ortak olmayı amaçlıyoruz.

Sektör Deneyimimiz

Kuruşumuzdan bu yana- 23 yıl 92%
Yeni Müşteriler Kazandık 90%
İşlerimizi güven altında yürütüyoruz 93%
Rekabet gücümüzü arttırdık 90%