Medikal Turizm Dostu Otel Sertifikası

Hızlı Teklif Al
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Ad Soyad
Nasıl yardım edebiliriz?

Danışmanlık almak için 444 22 41 iletişim hattından bizi arayın veya çevrimiçi olarak danışmanlarımıza yazın!

Uluslararası ziyaretçilerin konaklama tesislerinde güvenliğini ve güvenini arttırmak için yapılması gerekenler

Son yıllarda, turizm sektöründe sağlık ve güvenlik konuları ile birlikte özellikle yaşlı seyahatçilerin ve onların yönetim sorunlarının dünya çapında gündeme gelmesiyle birlikte, uluslararası seyahat ve turizm trendleri önemli ölçüde artmaktadır. Yaşlılar ve hassas seyahat edenler, destinasyon ülkelerinde ve konaklama sağlayıcılarında uygulanması gereken belirli bir hizmet faktörlerinin bulunmasını talep etmektedir.

Ayrıca, tıbbi turizm, farklı ülkelerde tıbbi hizmetleri ve tedavileri rekabetçi fiyatlarla sunan hızla büyüyen bir pazar haline gelmiştir. Çeşitli sağlık sorunları veya tıbbi sorunları olan insanlar, tedaviyi tatil ile birleştirerek rekabetçi bir fiyata özelleşmiş bakım almak için seyahat ederler. Sağlık hizmetleri ve konaklama sektörü, bu sektörde önemli yeni fırsatlar ve ekonomik büyüme için büyük bir potansiyele sahiptir.

Her ne sebeple olursa olsun veya ne kadar süre kalırlarsa kalsınlar, yaşlı veya hassas seyahat edenler, uluslararası hastalar veya tıbbi turistler, mevcut veya potansiyel bireysel ihtiyaçlarının kapsama alanı, acil durumlarda güven duygusu ve güvenliği sağlayan bir yer seçmek isteyeceklerdir.

Turizm yönetiminiz için bir öncelik olarak, Tıbbi turizm dostu bir otel olarak test edilip onaylanabilirsiniz. Kalite ve güvenlik standartlarımız çerçevesinde, hassas bireylere, yaşlı insanlara, tıbbi turistlere ve uluslararası hastalara işletmenizin güvenli ve verimli bir konaklama hizmeti sağladığına dair ihtiyaç duydukları güveni verin.

Sertifikasyon için gereksinimler çerçevesinde MTFH gereklilikleri hakkında uzmanlarımızdan bilgi alın ve güvenilirlik, sağlık güvenliği ve yüksek kaliteli konaklama hizmetleri için sertifikasyon yolunu izleyin.